5 zalet domków do 35m2

Dlaczego warto zainwestować w całoroczny domek drewniany?

Kto nie chciałby wypoczywać we własnym domku z drewna w otoczeniu przyrody? Posiadanie domku drewnianego to marzenie wielu osób, które z roku na rok udaje się zrealizować już nie tylko wybranym. Popularność domków z drewna wzrasta - nie potrzeba pozwolenia na budowę, formalności ograniczone są do minimum, a koszty są przystępne dla coraz większej ilości Polaków. Poznaj zalety całorocznych domków drewnianych.

To łatwe

Formalności zredukowane są do minimum. Zgłoszenie budowy jest naprawdę proste i można je załatwić jednego dnia. Koszty? Są znikome. W większości przypadków nie osiągają kilkuset zł. Aby sprawdzić jak wystartować zajrzyj do poradnika jak zgłosić domek do 35m2.

Rób to co kochasz z tymi których kochasz

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać... w Bory Tucholskie? Nad jeziora Powidzkie? Na rowery w Lubuskie? Od Ciebie zależy gdzie możesz spędzać weekendy i jak chcesz to robić. Górskie wędrówki, kąpiel w jeziorze, spacery po lesie - to Ty wybierasz gdzie chcesz się budzić i pić poranną kawę na swoim własnym tarasie. Nic nie musisz planować, masz czas, odpocznij.

Wszystko czego potrzebujesz 

Niezależnie od tego czy będziesz spędzać w nim urlop czy zechcesz zamieszkać na stałe, Twój domek drewniany zabezpieczy wszystkie Twoje potrzeby. Przestronny salon, przytulna sypialnia, komfortowa kuchnia, wygodna łazienka - tutaj można żyć przyjemniej. Dlaczego ograniczać się tylko do wakacji? Dlaczego nie zamieszkać w nim na stałe? 

Ciesz się zimą!

Czy wypoczynek to jedynie wakacje? Mając swój własny domek całoroczny możesz cieszyć się nim przez cały rok. Zimowy krajobraz przy cieple kominka - dlaczego miałbyś oglądać to jedynie filmach? Przed telewizorem nie poczujesz zapachu kawy pitej z widokiem na las, góry czy jezioro. Nasze domki drewniane całoroczne mogą mieć ogrzewanie podłogowe. Możesz chodzić boso, w piżamie. Wstałeś z łóżka? Czas odpocząć, dziś nic nie musisz. Spójrz w okno, jesteś w środku natury, delektuj się tym widokiem.