Opinie o nas

okDodaj opinię

 

 

21-04-2022    Tomasz Jakubiec   Ocena: starstarstarstarstar      

Domek Gilbert XL został zrealizowany przez firmę Doruch Domki we wrześniu 2021. Naprawdę z czystym sercem z Żoną polecamy. Pełen profesjonalizm, drobiazgowa bardzo szczegółowa robota, precyzja, doradztwo i wielka kultura Panów stawiają ich za wzór i Firmę Godną Polecenia. Naprawdę Panowie szacunek! Super, domek spełnia naprawdę wysokie jakościowo wymogi i w pełni nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jeszcze raz dziękujemy i polecamy.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację1

Zobacz realizację2

24-03-2020    Błażej Szala | Lufthaus.pl   Ocena: starstarstarstarstar      

W sierpniu 2019 firma DORUCH wykonała dla nas domek Gilber XL z dodatkowym ociepleniem jako domek całoroczny. Dzisiaj mogę śmiało napisać, że jakość wykonania oraz poziom uszczelnienia domu (na co zwracałem szczególną uwagę) jest bardzo dobry. Domek zaczęliśmy już użytkować w połowie marca 2020 i mimo spadku temperatur w nocy do -7C nie było problemu z trzymaniem ciepła przez jeden grzejnik 1,5kW. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości wykonania oraz z kultury osobistej ekipy montażowej. Śmiało mogę polecić usługi firmy DORUCH.

Poleciłbym znajomym: Tak

02-03-2020    Andrzej   Ocena: starstarstarstarstar      

Nasz domek został wykonany w ciągu dwóch tygodni zgodnie z założeniami. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do wykonania i jakości usługi. Wszystkie nasze zapytania, prośby, sugestie co do wykończenia wnętrza zostały spełnione. Firma zasługuje na polecenie.

Poleciłbym znajomym: Tak

18-02-2020    Aldona i Janusz   Ocena: starstarstarstarstar      

W roku 2019 firma "Domki Doruch" wybudowała, biorąc pod uwagę nasze i indywidualne modyfikacje projektu, domek całoroczny Hubert XL. Zależało nam na tym, by w odróżnieniu od innych firm które oferują z reguły budowę samego domku, jeden wykonawca zrealizował całość robót- tj. fundament, instalacje wodne, kanalizacyjne i elektryczne oraz oczywiście sam domek. Firma Domki-Doruch świetnie wywiązała się z tego zadania. Cała ekipa jest doskonale zorganizowana i perfekcyjne przygotowana. Panowie z wielką kulturą, profesjonalizmem i życzliwością współpracowali z nami- także w trakcie realizacji. Precyzyjnie wykonany został każdy detal przy użyciu wysokiej jakości materiałów i posiadanego przez firmę sprzętu. Domek prezentuje się bardzo solidnie i jednocześnie pięknie. Eksploatujemy go dopiero pierwszy sezon i jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma jest jak najbardziej godna polecenia.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

06-07-2019    Teresa i Janusz   Ocena: starstarstarstarstar      

Nasz domek to pokazany w zakładce realizacje, domek Albert 25m2 z poddaszem. Został zbudowany w 2014 roku. Po 5 latach użytkowania potwierdzamy wszystkie pozytywne opinie o firmie która ten domek wykonała. Domek dzisiaj jest jak nowy. Ekipa która go budowała, nadzwyczaj profesjonalna, sprawna i zorganizowana, otwarta na nasze sugestie, miło było patrzeć na nich przy pracy. Postanowiliśmy poczekać 5 lat z tą opinią aby była bardziej wiarygodna. Szczerze polecamy.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

25-04-2019    Anna Malinowska   Ocena: starstarstarstarstar      

Witamy wszystkich zainteresowanych opinią o firmie Domki Doruch. Zanim przejdę do oceny, pragnę poinformować, że wybredna ze mnie klientka. Minął prawie rok odkąd firma pojawiła się na naszej działce. Od samego początku byliśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania ze strony ekipy. Panowie bardzo dobrze zorganizowani, wykonujący wszystkie prace dokładnie i sprawnie. Służący pomocą w chwilach kiedy nie mogłam się zdecydować na moje wyimaginowane pomysły. Domek , który sobie wymarzyłam powstawał w mgnieniu oka. Dlaczego ? Według naszej oceny złożyło się na to kilka czynników: bardzo dobra organizacja i podział obowiązków pracy - elektryka, hydraulika, prace dekarskie itd., co przekładało się na poziom wykonania (brak fuszerki i poprawek), praca od rana do niemalże wieczora. Na dodatek po skończonej pracy zawsze był porządek. Wystarczyły dwa tyg. a domek naszych marzeń „ Gilbert XL” był gotowy do zamieszkania. Panowie, to prawdziwi fachowcy!!!! Widać było, że wiedza co robią. Solidna firma, mająca duże doświadczenie. Na marginesie po rocznym użytkowaniu ( biorąc pod uwagę pory roku jesień i zimę ) domek nie zmienił się. Drewno solidnie wysuszone i zaimpregnowane. Nie ma śladu szpar ani żywicy. Polecamy z całą odpowiedzialnością. Pozdrawiamy A i P Malinowscy.

Poleciłbym znajomym: Tak

18-10-2016    Anna Gajda    Ocena: starstarstarstarstar      

W czerwcu firma wybudowała dla nas zmodyfikowany domek Weronika. Realizacja przebiegła sprawnie i terminowo, w bardzo miłej atmosferze. Można powiedzieć, że współpraca z Panami Doruchami to marzenie każdego budującego dom. Są to prawdziwi fachowcy, solidni, pracowici, otwarci na propozycje zmian, kulturalni i przesympatyczni. Szczerze polecam tę firmę!!!

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

01-12-2015    Maria F.    Ocena: starstarstarstarstar      

Od lata jesteśmy posiadaczami domku Gilbert. Domek wykonany przez braci Doruch stoi i cieszy.
Wykonanie porządne z dbałością o szczegóły. Ekipa solidna, pracowita i zdecydowanie godna polecenia.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

 

27-06-2015    Gabriela F.    Ocena: starstarstarstarstar      

W maju tego roku firma postawiła nam na działce domek całoroczny ALBERT zmodyfikowany nieco do powierzchni 35 m kw. Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji. Panowie sympatyczni, rzetelni, pracowici, skromni i otwarci na nasze sugestie i prośby. Polecam tę firmę i domek!

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

  

05-09-2014    Kaliszanie    Ocena: starstarstarstarstar      

Jeżeli marzycie o cudownym drewnianym domku to Wasze marzenia spełni wyjątkowa, rodzinna firma pp. Doruchów z Czempisza. Widzieliśmy różne budowy ,ale nigdy nie mieliśmy przyjemności spotkać tak doskonale zorganizowanej ekipy wykonawców, wiecej - "twórców".Oprócz wspaniałej logistyki, organizacji, efektywności, niezwykła życzliwość dla inwestora, zrozumienie, pomoc w spełnianiu wszelkich życzeń. Nie sądziliśmy ,że są jeszcze w tym kraju ludzie, którzy tak uczciwie i profesjonalnie potrafią pracować. Tym wspaniałym ludziom serdecznie dziękujemy.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

 

30-07-2014    Sebastian Maciejewski    Ocena: starstarstarstarstar      

Po 2 latach postanowiłem napisać opinię. Wydaję, mi się, że wcześniej nie miałem zbytnio prawa oceniać. Domek dalej wspaniale się trzyma, jest odporny i trwały. Pamiętam, że wszystko przebiegło sprawnie i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Mogę śmiało polecić

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

23-05-2014    Małgorzata Mokrzycka    Ocena: starstarstarstarstar3     

Wszystko pięknie, domek na działce idealnie się wkomponował i całymi dniami siedzimy na ganku. Ahh i taki piękny koniec Maja... Po prostu cudownie :)

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

05-12-2013    Zofia Jańczak    Ocena: starstarstarstarstar    

Firma wybudowała mi w listopadzie domek "Gumiś". Domek wykonany starannie i solidnie. Firma fachowa, rzetelna, dobrze zorganizowana. Polecam.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

 

26-08-2013    Mariola i Paweł    Ocena: starstarstarstarstar    

W 2013 roku firma wykonała nam domek "Gilbert", którym jesteśmy zachwyceni. Został on wykonany w terminie,solidnie,profesjonalnie i zgodnie z umową.Panowie montujący wykazali się: starannością, pracowitością, fachowością i kulturą osobistą. Po dwóch miesiącach użytkowania nie możemy dopatrzeć się żadnych uchybień i usterek w wykonaniu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim tą firmę. M.P. tel. 504103723

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

28-10-2012    Sylwia Bangrowska    Ocena: starstarstarstarstar   

Jestem bardzo zadowolona z świadczonych usług firmy. Wystarczy opisać Panów w paru słowach: solidni, dokładni, wyrozumiali, perfekcyjni w swojej pracy pod każdym względem. Domek jest śliczny nic tylko powiedzieć "Ludzie zamawiajcie domki u Panów Doruch nie będziecie żałować chłopaki dają radę:)"

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

 

11-10-2012    Tomasz Marek    Ocena: starstarstarstarstar2   

We wrześniu firma montowała u mnie zmodyfikowanego "Alberta". Domek wykonany starannie i solidnie wszystko w uzgodnionych terminach. Firma fachowa, rzetelna, dobrze zorganizowana. Możliwość wprowadzania modyfikacji w oferowanych domkach. Atrakcyjna cena.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

13-08-2012    Bogna Bilska    Ocena: starstarstarstarstar3 

Zamawiałam domek na narzędzia pod koniec czerwca 2012. Zamówienie zostało zrealizowane 12 lipca. Domek jest estetyczny, porządnie wykonany. Panowie byli słowni, punktualni, rzetelni. Dowieźli i sprawnie zmontowali domek u mnie w ogrodzie.
Można zamówić domek na wymiar. Zamówiłam też dodatkową półkę. Domek jest solidnie wykonany, bez porównania z tymi, które można dostać w marketach budowlanych. Papa na dachu nie jest zbyt estetyczna, sfalowała się. Lepiej wyglądałyby dachówki papowe. Szkoda, że nie spytałam - może można było zamówić. Jedyne zastrzeżenie do obsługi zamówienia - kolor nie został ze mną uzgodniony i kiedy wspomniałam o kolorze, okazało się, że domek już został zaimpregnowany inaczej, niż bym chciała.

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

 

06-09-2012    Iwona Stankiewicz    Ocena: starstarstarstarstar3 

W sierpniu firma stawiała dla nas domek Krzyś. Dodatkowo zamówiliśmy przybudówkę, która jest podzielona na narzędziownię oraz WC, rozwiązanie jest praktyczne. Domek ma duży taras, a na tym nam zależało. Montaż trwał 3 dni, ekipa była zorganizowana. Najwięcej problemów było z wjazdem na działkę, jest ciasno i trzeba było kawałek nosić elementy domku.  Domek wygląda na solidny, można dogadać się z układem okien i drzwi. Firma zajęła się też ułożeniem bloczków, ale trzeba je zamówić we własnym zakresie. Montaż zakończył się w umawianym terminie. Trzeba zamawiać domek z dużym wyprzedzeniem. My zamawialiśmy na początku czerwca i dostaliśmy termin na drugą połowę sierpnia. Panowie nie wykonują podłączenia wody, trzeba szukać hydraulika. 

Poleciłbym znajomym: Tak

Zobacz realizację

 

 


Dodaj swoją opinię o Firmie